Opis
| Proizvajalec | Hikmicro |
|---|---|
| Serija digitalnih nočnih strelnih daljnogledov | Hikmicro Alpex 4K |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | 2024 |
| Garancija | 3 leta |
| SKU | HM-A50E |
Optične lastnosti
| Variabilna povečava | Da |
|---|---|
| Povečava. | 28.00 x |
| Najmanjša povečava. | 3.50 x |
| Največja povečava | 28.00 x |
| Nastavitev dioptrije | -5/+5 dpt |
| Premer leče | 50.00 mm |
| Vidno polje | 153.00 m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 8.80 ° |
| Max. vidno polje | 153.00 m/1000m |
| Oddaljenost očesa od leče | 55.00 mm |
| Najmanjša razdalja ostrenja | 10.00 m |
| Zaslonka objektiva | F 1.2 |
Lastnosti senzorja DNV
| Tip senzorja | CMOS |
|---|---|
| Resolucija DNV senzorja | 3840×2160 |
| Št. pikslov na Dnv senzorju | 8.29 MP |
Lastnosti osvetljevalca
| Vgrajeni IR osvetljevalec | ne |
|---|
Lastnosti zaslona
| Tip zaslona | OLED |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 1920×1080 |
| Št. pikslov na zaslonu | 2.07 MP |
Lastnosti križa
| Križ | Multi |
|---|---|
| Število križev | 10 |
| Osvetlitev križa | Da |
Snemalne lastnosti
| Zajem slike | Da |
|---|---|
| Zajem videa | Da |
| Video izhod | Da |
Fizične lastnosti
| Dolžina | 439.80 mm |
|---|---|
| Širina | 71.40 mm |
| Višina | 84.00 mm |
| Teža | 1,080.00 g |
| Material | Aluminij |
| Območje delovne temperature | -30°C to +55°C |
| Tip baterije | 18650 |
| Čas delovanja | 11.00 h |
| Barva | Črna |
Posebne funkcije
| Odpornost na vodo | Da |
|---|---|
| Odpornost na rosenje | Da |
| Povezljivost aplikacij | Združljivo z Wifi |
| Navoj za stojalo | Ne |
| Kompas | Ne |
| Vgrajen daljinomer | Ne |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Avtomatska kontrola svetlosti | Ne |

