Opis
Splošne lastnosti
| Proizvajalec | Hikmicro |
|---|---|
| Serija digitalnih nočnih strelnih daljnogledov | Hikmicro Alpex |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | 2026 |
| Garancija | 3 leta |
| SKU | HM-A50PL |
Optične lastnosti
| Variabilna povečava | Ne |
|---|---|
| Povečava. | 4.00 x |
| Najmanjša povečava. | 4.00 x |
| Največja povečava | 24.00 x |
| Nastavitev dioptrije | -5 / +3 dpt |
| Premer leče | 50.00 mm |
| Vidno polje | 126.00 m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 7.20 ° |
| Min. vidno polje | 126.00 m/1000m |
| Max. vidno polje | 126.00 m/1000m |
| Oddaljenost očesa od leče | 55.00 mm |
| Najmanjša razdalja ostrenja | 3.00 m |
| Doseg detekcije | 1500.00 m |
Lastnosti osvetljevalca
| Vgrajeni IR osvetljevalec | da |
|---|---|
| IR valovna dolžina | 905.00 nm |
Lastnosti zaslona
| Tip zaslona | AMOLED |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 1920×1080 |
| Št. pikslov na zaslonu | 2.07 MP |
Snemalne lastnosti
| Zajem slike | Da |
|---|---|
| Zajem videa | Da |
| Video izhod | Da |
Fizične lastnosti
| Dolžina | 442.80 mm |
|---|---|
| Širina | 83.50 mm |
| Višina | 90.50 mm |
| Teža | 889.00 g |
| Območje delovne temperature | -30°C to 55°C |
| Čas delovanja | 7.00 h |
| Barva | Črna |
Posebne funkcije
| Odpornost na vodo | Da |
|---|---|
| Odpornost na rosenje | Da |
| Posebne lastnosti | Daljinomer, Odporen na rosenje, Odporen na udarce, Vodoodporen |
| Povezljivost aplikacij | Združljivo z Wifi |
| Navoj za stojalo | Ne |
| Kompas | Ne |
| Vgrajen daljinomer | Da |
| Stabilizacija slike | Ne |

