Opis
Hikmicro Condor Cq50L specifikacije
Splošne lastnosti
| Proizvajalec | Hikmicro |
|---|---|
| Serija termovizijskih monokularjev | Hikmicro Condor |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | 2023 |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | HM-CQ50L |
Optične lastnosti
| Variabilna povečava | Da |
|---|---|
| Povečava. | 3.00 x |
| Najmanjša povečava. | 3.00 x |
| Največja povečava | 24.00 x |
| Nastavitev dioptrije | -5/+3 |
| Premer leče | 50.00 mm |
| Vidno polje | 152.00 m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 8.70 ° |
| Min. vidno polje | 122.00 m/1000m |
| Max. vidno polje | 152.00 m/1000m |
| Oddaljenost očesa od leče | 15.00 mm |
| Najmanjša razdalja ostrenja | 5.00 m |
| Zaslonka objektiva | F 1.0 |
| Doseg detekcije | 2,600.00 m |
| Optična povečava | Ne |
Lastnosti termovizijskega senzorja
| Toplotni senzor | VOx Uncooled |
|---|---|
| Resolucija toplotnega senzorja | 640×512 |
| Št. pikslov na tipalu | 0.33 MP |
| Razdalja med piksli | 12.00 μm |
| NETD. | 20.00 mK |
| Osveževanje slike | 50.00 Hz |
| Temperaturna občutljivost | 20.00 mK |
Lastnosti zaslona
| Tip zaslona | OLED |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 1024×768 |
| Št. pikslov na zaslonu | 0.79 MP |
Snemalne lastnosti
| Zajem slike | Da |
|---|---|
| Zajem videa | Da |
| Video izhod | Da |
Fizične lastnosti
| Dolžina | 197.10 mm |
|---|---|
| Širina | 60.00 mm |
| Višina | 94.90 mm |
| Teža | 450.00 g |
| Material | Magnezij |
| Območje delovne temperature | -30°C to +55°C |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas delovanja | 4.00 h |
| Barva | Črna |
Posebne funkcije
| Odpornost na vodo | Da |
|---|---|
| Odpornost na rosenje | Da |
| Posebne lastnosti | Daljinomer, Odporen na rosenje, Odporen na udarce, Vodoodporen |
| Povezljivost aplikacij | Združljivo z Wifi |
| Navoj za stojalo | Da |
| Vgrajen daljinomer | Da |
| Stabilizacija slike | Ne |

