Opis
Hikmicro Condor CQ50L specifikacije
Splošne lastnosti
| Proizvajalec | Hikmicro |
|---|---|
| Serija termovizijskih monokularjev | Hikmicro Condor |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | 2025 |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | HM-CQ50L-2.0 |
Optične lastnosti
| Variabilna povečava | Da |
|---|---|
| Povečava. | 2.70 x |
| Najmanjša povečava. | 2.70 x |
| Največja povečava | 21.60 x |
| Nastavitev dioptrije | -5/+3 dpt |
| Premer leče | 50.00 mm |
| Vidno polje | 154.00 m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 8.80 ° |
| Max. vidno polje | 154.00 m/1000m |
| Oddaljenost očesa od leče | 15.00 mm |
| Najmanjša razdalja ostrenja | 5.00 m |
| Zaslonka objektiva | F 0.9 |
| Doseg detekcije | 2,600.00 m |
Lastnosti termovizijskega senzorja
| Toplotni senzor | VOx Uncooled |
|---|---|
| Resolucija toplotnega senzorja | 640×512 |
| Št. pikslov na tipalu | 0.33 MP |
| Razdalja med piksli | 12.00 μm |
| NETD. | 15.00 mK |
| Osveževanje slike | 50.00 Hz |
| Kalibracija | Shutterless |
| Temperaturna občutljivost | 15.00 mK |
Lastnosti zaslona
| Tip zaslona | OLED |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 1920×1080 |
| Št. pikslov na zaslonu | 2.07 MP |
Snemalne lastnosti
| Zajem slike | Da |
|---|---|
| Zajem videa | Da |
| Video izhod | Da |
Lastnosti daljinomera
| Domet merjenja | 1,000.00 m |
|---|---|
| Enota merjenja | Meter |
| Možnosti prikaza | Notranji prikaz |
| Natančnost | +/- 1 m |
| Meritev naklona | Ne |
| Kontinuirano merjenje | Ne |
| Ciljni način | Ne |
| Balistični izračun | Ne |
Fizične lastnosti
| Dolžina | 193.00 mm |
|---|---|
| Širina | 71.50 mm |
| Višina | 93.30 mm |
| Teža | 537.00 g |
| Material | Magnezij |
| Območje delovne temperature | -30°C to +55°C |
| Tip baterije | 21700 |
| Čas delovanja | 6.50 h |
| Barva | Črna |
Posebne funkcije
| Odpornost na vodo | Da |
|---|---|
| Odpornost na rosenje | Da |
| Povezljivost aplikacij | Združljivo z Wifi |
| Navoj za stojalo | Da |
| Kompas | Ne |
| Vgrajen daljinomer | Da |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Avtomatska kontrola svetlosti | Ne |

