Opis
Hikmicro Falcon FQ35 specifikacije
| Proizvajalec | Hikmicro |
|---|---|
| Termalni enogled | Hikmicro Falcon |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | 2022 |
| Garancija | 3 leta |
| SKU | HM-FQ35 |
| Variabilna povečava | Ne |
| Povečava. | 1.82x |
| Najmanjša povečava. | 1.82x |
| Največja povečava | 1.82x |
| Nastavitev dioptrije | Ne |
| Premer leče | 35 mm |
| Vidno polje | 220m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 12.54° |
| Min. vidno polje | 0m/1000m |
| Max. vidno polje | 0m/1000m |
| Oddaljenost očesa od leče | 0mm |
| Najmanjša razdalja ostrenja | 0m |
| Zaslonka objektiva | F 1.0 |
| Doseg detekcije | 1800m |
| Optična povečava | Ne |
| Toplotni senzor | VOx Uncooled |
| Resolucija toplotnega senzorja | 640×512 |
| Št. pikslov na tipalu | 0.33MP |
| Razdalja med piksli | 12μm |
| NETD. | 20mK |
| Osveževanje slike | 50Hz |
| Kalibracija | Ne |
| Temperaturna občutljivost | 25mK |
| Tip zaslona | OLED |
| Ločljivost zaslona | 1024×768 |
| Št. pikslov na zaslonu | 0.79MP |
| Zajem slike | Da |
| Ločljivost slike | Ne |
| Zajem videa | Da |
| Ločljivost videa | Ne |
| Video izhod | Da |
| Dolžina | 188 mm |
| Širina | 58 mm |
| Višina | 65 mm |
| Teža | 505g |
| Material | Magnezij |
| Barva | Črna |
| Območje delovne temperature | – 30° / + 55° |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas delovanja | 5h |
| Polnilo | Ne |
| Sistem ostrenja | Ne |
| Nastavitev dioptrije | Ne |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Navoj za stojalo | Ne |
| Kompas | Ne |
| Vgrajen daljinomer | Ne |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Avtomatska kontrola svetlosti | Ne |

