Opis
Hikmicro Thunder TQ35CL 3.0 specifikacije
| Proizvajalec | Hikmicro |
|---|---|
| Termovizijski nastavki | Hikmicro Thunder |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | 2024 |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | HM-TQ35CL3.0 |
| Variabilna povečava | Ne |
| Povečava. | 1x |
| Najmanjša povečava. | 1x |
| Največja povečava | 1x |
| Nastavitev dioptrije | Ne |
| Premer leče | 35 mm |
| Vidno polje | 219m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 12.5° |
| Min. vidno polje | 0m/1000m |
| Max. vidno polje | 219m/1000m |
| Oddaljenost očesa od leče | 20mm |
| Najmanjša razdalja ostrenja | 10m |
| Zaslonka objektiva | F 1.0 |
| Doseg detekcije | 1800m |
| Toplotni senzor | VOx Uncooled |
| Resolucija toplotnega senzorja | 640×512 |
| Št. pikslov na tipalu | 0.33MP |
| Razdalja med piksli | 12μm |
| NETD. | 15mK |
| Osveževanje slike | 50Hz |
| Kalibracija | Ne |
| Temperaturna občutljivost | 0mK |
| Tip zaslona | OLED |
| Ločljivost zaslona | 1920×1080 |
| Št. pikslov na zaslonu | 2.07MP |
| Zajem slike | Da |
| Ločljivost slike | Ne |
| Zajem videa | Da |
| Ločljivost videa | Ne |
| Video izhod | Da |
| Dolžina | 143.4 mm |
| Širina | 67.5 mm |
| Višina | 72.9 mm |
| Teža | 460g |
| Material | Magnezijeva zlitina |
| Barva | Črna |
| Območje delovne temperature | -30°C to +55°C |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas delovanja | 6h |
| Polnilo | Ne |
| Tip bajoneta | Ne |
| Mounting Standard | Ne |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Navoj za stojalo | Ne |
| Kompas | Ne |
| Vgrajen daljinomer | Da |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Avtomatska kontrola svetlosti | Ne |

