Opis
| Proizvajalec | Pulsar |
|---|---|
| Termalni enogled | Pulsar Axion |
| Poreklo | – |
| V proizvodnji od | 2024 |
| Garancija | 3 leta |
| SKU | 77506 |
| Variabilna povečava | Da |
| Povečava. | 8x |
| Najmanjša povečava. | 2x |
| Največja povečava | 8x |
| Nastavitev dioptrije | Ne |
| Premer leče | 30 mm |
| Vidno polje | 232m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 13.3° |
| Min. vidno polje | 0m/1000m |
| Max. vidno polje | 232m/1000m |
| Oddaljenost očesa od leče | 0mm |
| Najmanjša razdalja ostrenja | 0m |
| Zaslonka objektiva | F 1.2 |
| Doseg detekcije | 850m |
| Optična povečava | Ne |
| Toplotni senzor | Uncooled |
| Resolucija toplotnega senzorja | 384×288 |
| Št. pikslov na tipalu | 0.11MP |
| Razdalja med piksli | 17μm |
| NETD. | 25mK |
| Osveževanje slike | 50Hz |
| Kalibracija | Ne |
| Temperaturna občutljivost | 0mK |
| Tip zaslona | AMOLED |
| Ločljivost zaslona | 640×400 |
| Št. pikslov na zaslonu | 0.26MP |
| Zajem slike | Da |
| Ločljivost slike | 528×400 |
| Zajem videa | Da |
| Ločljivost videa | 528×400 |
| Video izhod | Da |
| Dolžina | 144 mm |
| Širina | 41 mm |
| Višina | 69 mm |
| Teža | 300g |
| Material | Magnezijeva zlitina |
| Barva | Črna |
| Območje delovne temperature | Ne |
| Tip baterije | APS 3 Battery Pack |
| Čas delovanja | 8h |



