Opis
Splošne lastnosti
| Proizvajalec | Pulsar |
|---|---|
| Serija termovizijskih daljnogledov | Pulsar Merger |
| Poreklo | – |
| V proizvodnji od | 2024 |
| Garancija | 3 leta |
| SKU | 77486 |
Optične lastnosti
| Variabilna povečava | Da |
|---|---|
| Povečava. | 16.00 x |
| Najmanjša povečava. | 2.00 x |
| Največja povečava | 16.00 x |
| Premer leče | 50.00 mm |
| Vidno polje | 304.00 m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 17.50 ° |
| Max. vidno polje | 304.00 m/1000m |
| Oddaljenost očesa od leče | 15.00 mm |
| Zaslonka objektiva | F 1.0 |
| Doseg detekcije | 2,300.00 m |
Lastnosti termovizijskega senzorja
| Toplotni senzor | Uncooled |
|---|---|
| Resolucija toplotnega senzorja | 1280×1024 |
| Št. pikslov na tipalu | 1.30 MP |
| Razdalja med piksli | 12.00 μm |
| NETD. | 40.00 mK |
| Osveževanje slike | 50.00 Hz |
| Temperaturna občutljivost | 40.00 mK |
Lastnosti zaslona
| Tip zaslona | AMOLED |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 1280×960 |
| Št. pikslov na zaslonu | 1.20 MP |
Snemalne lastnosti
| Zajem slike | Da |
|---|---|
| Ločljivost slike | 1280×960 |
| Zajem videa | Da |
| Ločljivost videa | 1280×960 |
| Video izhod | Da |
Lastnosti daljinomera
| Domet merjenja | 1,500.00 m |
|---|---|
| Enota merjenja | Meter |
| Možnosti prikaza | Notranji prikaz |
| Natančnost | +/- 1 m |
Fizične lastnosti
| Dolžina | 197.00 mm |
|---|---|
| Širina | 140.00 mm |
| Višina | 72.00 mm |
| Teža | 950.00 g |
| Material | Magnezij |
| Območje delovne temperature | -25°C to +40°C |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas delovanja | 6.00 h |
| Min. medzenična razdalja | 63.00 mm |
| Max. medzenična razdalja | 74.00 mm |
| Barva | Črna |
Posebne funkcije
| Odpornost na vodo | Da |
|---|---|
| Odpornost na rosenje | Da |
| Posebne lastnosti | Odporen na rosenje, Odporen na udarce, Vodoodporen |
| Povezljivost aplikacij | Združljivo z Wifi |
| Navoj za stojalo | Ne |
| Kompas | Ne |
| Vgrajen daljinomer | Da |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Avtomatska kontrola svetlosti | Ne |

