Opis
Steiner eRanger 8 3-24×56 specifikacije
| Proizvajalec | Steiner |
|---|---|
| Serija strelnih daljnogledov | Steiner eRanger |
| Poreklo | Nemčija |
| V proizvodnji od | 2024 |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 3003906704c |
| Variabilna povečava | Da |
| Najmanjša povečava. | 3x |
| Največja povečava | 24x |
| Nastavitev dioptrije | -3/+2 dpt |
| Premer leče | 56 mm |
| Min. izhodna zenica | 2.3 mm |
| Max. premer izhodne zenice | 8.5 mm |
| Min. vidno polje | 1.71m/100m |
| Max. vidno polje | 13.67m/100m |
| Min. oddaljenost očesa | 0mm |
| Največja oddaljenost očesa | 95mm |
| Mračni faktor | 13 – 37 |
| Prepustnost svetlobe | 90% |
| Hitra nastavitev ostrine | Ne |
| Korak nastavitve križa | 10mm/100m – 0.10MIL |
| Tip kupol | Ne |
| Zaklepanje kupol | Ne |
| Zero Stop | Da |
| Št. obratov kupole | Več obratov |
| Smer vrtenja kupole | Ne |
| Maks. pomik križa po višini | 11.6mrad |
| Maks. pomik križa po višini (MOA) | 40MOA |
| Pomik križa po smeri | 11.6mrad |
| Pomik križa po smeri (MOA) | 40MOA |
| Pomik na obrat | |
| Pozicija križa | 2. goriščna ravnina |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Ne |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Velikost pike | 0MOA |
| Nastavitev paralakse | – |
| Nastavljiva paralaksa | Da – stranska kupola |
| Območje nastavitve paralakse | 20 m to Infinity |
| Dolžina | 0 mm |
| Teža | 977g |
| Barva | Črna |
| Območje delovne temperature | -25°C to +63°C |
| Tip baterije | CR123A |
| Polnilo | Dušik |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Premer cevi | 34 mm |
| Tip letve | Ne |
| Tip montažne letve | Ne |
| Dolžina za montažo | 0mm |
| Premer objektiva | 64.1 mm |
| Premer okularja | Ne |
| Mounting Standard | Ne |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | Da |
| Vgrajen daljinomer | Ne |


