Opis
Strelni daljnogled Rypo Hunter 2,5-15×56 je vsestransko uporaben daljnogled.
| Najmanjša povečava | 2.5 x |
| Največja povečava | 15 x |
| Premer leče | 56 mm |
| Minimalno vidno polje | 2.5 m / 100m |
| Maksimalno vidno polje | 14,4 m / 100 m |
| Minimalen premer izhodne zenice | 3.7 m |
| Maksimalen premer izhodne zenice | 11.6 m |
| Mračni faktor | — |
| Osvetlitev križa | Da |
| Dnevna osvetlitev | Ne |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Pozicija križa | 2. goriščna ravnina |
| Premik križa na klik | 7 mm / 100 m |
| Premer cevi | 30 mm |
| Območje delovne temperature | -17 do +70°C |
| Teža | 687 g |
| Barva | Črna |
| Garancija | 10 let |
| Proizvajalec | Rypo |
| Poreklo | Japonska |

