Opis
Splošne lastnosti
| Proizvajalec | Pulsar |
|---|---|
| Serija termovizijskih monokularjev | Pulsar Axion |
| Poreklo | – |
| V proizvodnji od | 2024 |
| Garancija | 3 leta |
| SKU | 77509 |
Optične lastnosti
| Variabilna povečava | Da |
|---|---|
| Povečava. | 20.00 x |
| Najmanjša povečava. | 2.50 x |
| Največja povečava | 20.00 x |
| Premer leče | 35.00 mm |
| Vidno polje | 217.73 m/1000m |
| Zorni kot (v stop.) | 12.50 ° |
| Max. vidno polje | 217.73 m/1000m |
| Zaslonka objektiva | F 1.0 |
| Doseg detekcije | 1,750.00 m |
| Optična povečava | Ne |
Lastnosti termovizijskega senzorja
| Toplotni senzor | VOx Uncooled |
|---|---|
| Resolucija toplotnega senzorja | 640×480 |
| Št. pikslov na tipalu | 0.33 MP |
| Razdalja med piksli | 12.00 μm |
| NETD. | 40.00 mK |
| Osveževanje slike | 50.00 Hz |
| Temperaturna občutljivost | 40.00 mK |
Lastnosti zaslona
| Tip zaslona | AMOLED |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 640×400 |
| Št. pikslov na zaslonu | 0.26 MP |
Snemalne lastnosti
| Zajem slike | Da |
|---|---|
| Ločljivost slike | 960×600 |
| Zajem videa | Da |
| Ločljivost videa | 960×600 |
| Video izhod | Da |
Fizične lastnosti
| Dolžina | 146.00 mm |
|---|---|
| Širina | 49.00 mm |
| Višina | 73.00 mm |
| Teža | 410.00 g |
| Material | Magnezij |
| Območje delovne temperature | -25°C to +40°C |
| Tip baterije | APS 3 Battery Pack |
| Čas delovanja | 7.00 h |
| Barva | Črna |
Posebne funkcije
| Odpornost na vodo | Da |
|---|---|
| Odpornost na rosenje | Da |
| Posebne lastnosti | Odporen na rosenje, Odporen na udarce, Vodoodporen |
| Povezljivost aplikacij | Združljivo z Wifi |
| Navoj za stojalo | Da |
| Kompas | Ne |
| Vgrajen daljinomer | Ne |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Avtomatska kontrola svetlosti | Ne |

